Skip links

Temelden Tavana
Anahtar Teslim

Projelerinizi ve hayallerinizi birlikte gerçeğe dönüştürelim. Tüm bilgi,  birikim & tecrübelerimizi sizin için kullanmak için buradayız.

museum

İnşaat ve
Projelendirme

helmet

Alt Yapı
Çalışmaları

excavator

Hafriyat &
İş Makinaları

İnşaat & Projelendirme

Yapmakta veya yapacak olduğumuz projelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için kurduğumuz dürüst, şeffaf ve güvenilir iletişimimizi samimi bir çerçevede tutarak DAHA İYİ NE YAPABİLİRİZ? sorusunun ekseninde ihtiyaçları, en ideal seviyede karşılayan bölgemizdeki yaşam standartını üst seviyelere taşıyan, topluma, çevreye ve ekonomiye sürdürülebilir, somut değerler katan farklı konseptlerle tasarlanmış, içerisinde en yeni teknolojiden, konfordan ve kaliteden maksimum derecede faydalanıldığı projeleri geliştirmek, yönetmek ve bu projeleri olduğunca kısa sürede teslim etmektir.

Temelden Tavana Anahtar Teslimi
Tanıtım Videosunu İzle

İstekleriniz Doğrultusunda Projelerinizi Hazırlayalım

Geniş ve Uzman Proje bölümümüzle ,siz değerli müşterilerimizin isteği ve hayalleri doğrultusunda projelerini hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz.Bünyemizde bulundurduğumuz ekibimiz Ölçüm, Tasarım,Statik hesap ve sırayla projeyi tamamlayarak sizin onayınıza sunuyor ve sonunda hayallerinizi gerçekleştirmekte çözüm ortağınız oluyoruz…

Hayal edin gerçekleştirelim.

Altyapı  Çalışmalarımız

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslim sürecine kadar uzanan her aşamada, en üst düzey kalite anlayışını benimseyen, tüm projelerde üstün bir mühendislik çalışması hedefleyen firmamız, inşaat ve alt yapı hizmetlerinde hizmet vermektedir.
Özellikle ekonomik büyüme ve kalkınma açışından önemli bir yere sahip olan inşaat ve alt yapı çalışmalarını, ilerleyen teknoloji ve çevreye verdiğimiz önem ile bütünleştirerek önemli bir noktaya taşımak firmamızın temel prensipleri arasında yer almaktadır.

Hayal Edin Gerçekleştirelim
Uygulamalarımızdan Görüntüler

10.000m2 den fazla bünyemizde bulundurduğumuz kalıp malzemesiyle, Temelden tavana Anahtar Teslim politikasını misyon edinmiş firmamız nitelikli çalışma ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Hayal edin gerçekleştirelim.

50.000 m2 den fazla bulunan inşaat iskele envanterimizle tüm çalışmalarımızda kurulum , güvenli kullanım ve daha sonrasında söküm aşamalarında uzman ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekte olup kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Temelden Tavana Anahtar Teslim..

Araç & Makine Parkurumuz

Bünyemizde  32 Hafriyat Kamyonu , 17 Mobil vinç Ve 30 İş makinası bulunmaktadır.Dayanıklı ve güvenli ekipmanlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yardım ederek kaliteli hizmet vermek amacındayız.

Hayal edin gerçekleştirelim.
32
HAFRİYAT KAMYONU
17
MOBİL VİNÇ
30
İŞ MAKİNASI
50BİN
m2 İNŞAAT İSKELESİ
10BİN
m2 ALT YAPI MALZEMESİ