Skip links

Hayalinizi Gerçekleştiriyoruz

Projelerinizi ve hayallerinizi birlikte gerçeğe dönüştürelim. Tüm bilgi,  birikim & tecrübelerimizi sizin için kullanmak için hizmetinizdeyiz.

windows

Plastik &
Alüminyum Doğrama

furniture

Mermer
Uygulamaları

kitchen

Mobilya, Mutfak &
Banyo Dolapları

door

Kapı
Uygulamaları

open

Dekorasyon
Showroom

Ahşap Yapılar

Çelebi Dekorasyon olarak Dekoratif ürünler ve ahşap yapılar yapmaktayız.Doğal ahşap kullanarak yapıları sanata dönüştürüyoruz.İnşaat sektöründeki tecrübemiz , dekorasyon alanındaki vizyonumuzla müşterilerimize konforlu yaşam alanları oluşturuyoruz.

Ahşap evlerimiz için Tıklayın..

Plastik Doğrama

1998 yılından beri Plastik Doğrama uygulaması yapan firmamız , uzman çalışma ekibiyle Araklıda bulunan tesisimizde önce imalat daha sonrada montaj aşamalarını gerçekleştirmektedir.Uygulamalarımızda bayiisi olduğumuz PİMAPEN ürünlerini kullanan firmamız Karadeniz bölgesindeki en büyük Plastik imalat tesislerinden birine sahiptir.

Showroomumuzu görmek için tıklayınız

Alüminyum Doğrama

Çeşitli sebeplerle tercih edilen ve bir çok avantajı olan Alüminyum doğrama günümüzde çok tercih edilmektedir.Alüminyum doğrama daha kaliteli ve aynı zamanda daha uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilmektedir.Firmamız uygulamalarında Asaş Aluminyumun ürünlerini kullanmaktadır.İmalatını Araklıda bulunan 20.000m2 tesisinde yapan firmamız alüminyumla ilgili bir çok alanda hizmet vermektedir.

Hayal edin gerçekleştirelim.

Mermer Ugulamalarımız

Mermer, metomorfizma olayı sonucunda kalker ve dolomitik kalkerlerin yeniden kristalleşmesiyle meydana gelmiş bileşimdir.Bir çok çeşiti olan doğal taşın her geçen zamanda farklı desenlerde farklı tonlarda bir yenisi çıkmaktadır.Bir çok uygulaması bulunan mermerin bütün uygulamalarını firmamız gerçekleştirmektedir.Mermer tezgahları , mermer sehpaları , Mermer cephe ve bir çok alanda uygulamalarımızı sürdürmekteyiz.İmalatlarımızı ve depomuzu Araklıda bulunan tesisimizde gerçekleştirmekteyiz.

Mermer çeşitlerimizi inceleyin..

Mobilya, Mutfak ve Banyo Dolapları

Bir çok çeşitliliği olan mobilya sektöründe öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kaliteli hizmet ve güveni misyon edinmiş firmamız bir çok mobilya alanında çalışmalarını sürdürmektedir.Mutfak mobilyası , Banyo mobilyası , oda kapıları , bahçe mobilyaları , vestiyer , elbise dolabı ve sehpa olmak üzere bir çok alanda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Showroom mağazamızı ziyaret etmeden karar vermeyin

Kapı Uygulamalarımız

Bir çok alanda çalışmalarımızı sürdüren  firmamız aynı zamanda kapı uygulamalıda yapmaktadır.Otomatik kapılar , Seksiyonel kapılar , otomatik bahçe kapıları ,elektromekanik bariyerler , panjur kapılar , emniyetli hasarsız kapılar , çelik kapılar ve yangın kapıları olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir..

32
HAFRİYAT KAMYONU
17
MOBİL VİNÇ
30
İŞ MAKİNASI
50BİN
m2 İNŞAAT İSKELESİ
10BİN
m2 ALT YAPI MALZEMESİ