Skip links

Kurumsal

Hakkımızda?

Firmamız hakkında bilgiler

Önce Trabzon, ardından Karadeniz Bölgesi ve nihayet Türkiye’nin bir çok bölgesinde söz sahibi olan Çelebi Group’un öyküsü, 1998 yılında Araklı’da bir aile şirketi olarak başladı.

İlçenin PVC Kapı ile tanışmasını sağlayan üretimde, sektörün zirvesine tırmanışın ilk adımları, müşteriye kaliteli hizmet sunarak, firma ve marka güvenirliğini ilke edinerek atılmaya devam edildi.

Kurulduğu günden itibaren, personel politikasını işe giriş, oryantasyon, eğitim, atama, görevlendirme, zimmet, terfi, emeklilik ve kişiyi ilgilendiren özlük işlemlerin bütünü, kanunlar ve iç yönetmelikler doğrultusunda ilgili departmanın hassas takibiyle sürdürerek, çalışanlarında verimliliğe ve kaliteye tavan yaptıran grubumuz, yükseliş trendini büyük yatırımlarla sürdürerek bölgenin alanındaki en güçlü kuruluşlarından biri olma özelliğini haklı olarak elde etti.

Plastik üretiminde öncü firma olduktan sonra otomatik kapı, Çelik kontrüksiyon, yapı marketi, altyapı işleri, harfiyat ve iş makinelerini de bünyemize katarak pek çok alanda kısa sürede başarıya ulaştık.

Çelebi Group olarak Çelik kontrüksiyon alanında ciddi yatırımlar yaptık, Yurt içi ve yurt dışında aldığımız projeleri, taahhüt ettiğimiz süre içinde ve olması gereken kalitede tamamlayarak çok sayıda başarı ödülüne layık olmanın gururunu yaşadık.

Arsin Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu yeni fabrikasını teknolojinin en yeni ve üst düzey makineleriyle donatarak zirve adımlarını sıklaştırdık.

Araklı’da 9 bin metrekaresi kapalı toplam 20 bin metrekare alanında üretimi sürdürürken, Akçaabat Şinik Organize Sanayi Bölgesinde aldığımız yeni alanlar üzerinde kuracağımız tesislerle üretim kapasitemizi iki katına çıkarmayı hedefledik.

ÇELEBİ GROUP olarak; yaşam kalitesini yükseltecek konutlar üretip inşaat sektöründeki yerimizi alırken, bu alanda da kısa zamanda söz sahibi olduk.

Oluşturduğumuz kurumsal şirket yapısı ve edindiğimiz tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkan, kapasite ve teknik bilgiye sahip olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için yatırımlara, yanı sıra AR-GE çalışmaları ve kaliteli projeleri ile iç ve dış piyasada sektörün beklentisini karşılayan kaliteli hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Biz Kimiz?

Hedefleriniz için buradayız

Yaptığı başarılı uygulamalar, oluşturmuş olduğu kurumsal şirket yapısı ve edindiği tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkân, kapasite ve teknik bilgiye sahip olan ÇELEBİ GROUP müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Neden Çelebi?

Temelden Tavana Anahtar Teslimi

Oluşturduğumuz kurumsal şirket yapısı ve edindiğimiz tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkan, kapasite ve teknik bilgiye sahip olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için yatırımlara, yanı sıra AR-GE çalışmaları ve kaliteli projeleri ile iç ve dış piyasada sektörün beklentisini karşılayan kaliteli hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Hedeflerimize Ulaşmak

Oluşturduğu kurumsal şirket yapısı ve edindiği tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkan, kapasite ve teknik bilgiye sahip olarak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için yatırımlar, yanı sıra AR-GE çalışmaları ve projelerle,iç ve dış piyasada sektörün beklentisini karşılayan kaliteli hizmetler vermek.

Vizyonumuz

Sektörde Öncü

Hizmet verdiğimiz her alanda öncü olmak, çelik kontrüksiyon sektöründe kalitemizi ispatlamak, uzun vade de kalıcı çözümler üreten, Yurt içi ve yurt dışında çalışmalarını büyüterek alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Kurumsal Yeteneklerimiz

Hedefimiz her zaman en iyisi

İş Disiplini

Yerinde & Zamanında

Kalite & Özen

1998
YILINDAN BERİ
15BİN
m2 KAPALI ALAN
100x
REFERANS
200+
PERSONEL

Taahütlerimiz

1998
PVC Sistemleri

PVC kapı imalatı ile ticaret hayatına giriş yapıldı.

2001
Pimapen Bayilik

PİMAPEN firmasıyla bayilik sözleşmesi alındı.

2002
Dolap & Elektromekanik

Mutfak ve banyo dolapları ile elektromekanik bariyerler imalatına başlandı.

2004
Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon üzerine büyük yatırımlar yapıldı.

2005
Kapı İmalatı

Otomatik kapı, çelik kapı, yangın kapıları, panjur kapıları imalatına başlandı.

2013
Fabrika

Arsin Organize Sanayi Bölgesinde 15 bin m2 kapalı alan üzerine  yüksek teknolojilerle donatılmış akıllı fabrika açıldı.

2015
İnşaat

İnşaat sektöründe giriş yapan Çelebi Group ” Temelden tavana anahtar teslimi” hedefiyle alt yapı işleri için ek yatırımlarla yeni iş makinaları ve hafriyat kamyonlarını bünyemize kattık.

Birlikte çalışalım & başaralım.

Projelerinizi ve hayallerinizi birlikte gerçeğe dönüştürelim. Tüm bilgi,  birikim & tecrübelerimizi sizin için kullanmak için buradayız.

Projelerimiz
İletişim