Skip links

Tesislerimiz

Arsin Çelik Konstrüksiyon Fabrikamız

Arsin Organize sanayi bölgesinde bulunan yaklaşık 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu en yeni teknoloji makineler ile donatılmış tesisimizde Çelik Konstrüksiyon imalatı yapmaktayız.

Çelik Konstrüksiyon adına herşey
Tesisimizi inceleyin

Araklı Dekorasyon Tesisimiz

Araklıda 9 Bin metrekaresi kapalı toplam 20bin metrekare alanında üretimini sürdürmekte olan fabrikamızda mutfak,banyo dolapları ve oda kapıları imalatı , Mermer sahası ve Atölyesi ayrıca  PVC , Alüminyum imalatıyla hizmet vermektedir.

Dekorasyon adına tüm çözümler için buradayız.
Dekorasyon Mağazamız

Çelik Konstrüksiyon
Ek Fabrikamız

Trabzon Arsin Organize Sanayi bölgesinde bulunan Çelik Konstrüksiyon fabrikamızın hemen yanında bulunan tesisimizde Çelik Konstrüksiyon imalatı yapmaktayız.

Çelik Konstrüksiyon adına her şey..

Şinik OSB Dekorasyon
Ek Fabrikamız

Trabzon Akçaabat Şinik Organize Sanayi bölgesinde bulunan tesisimizde Mobilya imalatı , PVC ve Aluminyum imalatı olmakla beraber Otomatik Kapı sistemleri , seksiyonel kapılar , panjur kapıları ile  ilgili çözümlerimiz üzerine hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon zevkinize göre çözümler.
Tanıtım Videosunu İzleyin

Çelebi Group
Yeni Merkez Binası

Yakın Zamanda aktif hala getirecek olduğumuz Arsin Organize sanayi bölgesinde bulunan 22.500 m2 lik bir alana sahip yeni merkez binamızın inşaatına başladık.

Detaylar

Çelebi Group
LOJİSTİK MERKEZİ

Eylül 2021 de proje aşaması tamamlanan projemizi , 2022 yılının Son çeyreğinde tamamlamayı planlamaktayız.Gürcistanın Batum ilinde planladığımız Lojistik Merkezinin hem kendi ihracatımıza hemde bölgemizdeki sanayi kuruluşlarının ihracatına büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

Proje Aşamasına Göz Atın

Çelebi Group
Adapark ve Helvacılar Üretim Tesisi

2021 yılı içerisinde Çelebi Group Bünyesinde bulunan Adapark ve Helvacılar şirketlerimize yeni üretim tesisleri yapmayı planladık.Helvacılar firmamıza ait üretim tesisimizi 22.09.2021 tarihinde aktif hale getirdik.Adapark firmamıza ait üretim tesisimizi 2022 yılı içinde açmayı hedeflemekteyiz.

Proje Aşamasına Göz Atın

Çelebi Group
Çelebi Çelik Ek Üretim Tesisi

Aylık üretim kapasitesi 1250 ton olan çelik imalat fabrikamıza ek olarak bir üretim tesisi kurmayı planladık.2023 Yılında aktif hale getirmeyi düşündüğümüz tesisimizle beraber aylık üretim kapasitemizi 2000 tona çıkarmayı planlıyoruz.

Proje Aşamasına Göz Atın